Mikołaj z papierowego talerzykaZa dwa tygodnie jeden z ulubionych dni dzieci. Św. Mikołaj i wymarzone prezenty.  Aby ułatwić oczekiwanie, z papierowego talerzyka i drewnianych klamerek zrobiliśmy taką oto "odliczajkę". Każdego dnia będziemy odpinać jeden spinacz i cieszyć się z oczekiwań.  Zaczynamy odliczanie. 
A Wy czekacie na św. Mikołaja? :) 


3 komentarze:

  1. Mikołaj wygląda troszkę jak krasnal Hałabała czy jakoś tak. Ciekawe jakby się prezentowały z wycinanek figurki Transformers https://achdzieciaki.pl/zabawki-transformers-295

    OdpowiedzUsuń
  2. 43 year old Environmental Tech Danielle Blasi, hailing from Vancouver enjoys watching movies like "Craigslist Killer, The " and BASE jumping. Took a trip to Historic City of Ayutthaya and drives a S40. odwiedz strone tutaj

    OdpowiedzUsuń
  3. Fajny, kreatywny pomysł. Mega mi się to podoba:) Mikołajki już za nami, teraz wybieramy prezenty na święta dla dzieci a to też jest całkiem spore wyzwanie przecież.

    OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

.

.

Autorka

Witaj! Mam na imię Sylwia. Jestem żoną, mamą, pedagogiem. Uwielbiam polskie tradycje i rodzinny Kraków. Lubię zapach domowej kuchni oraz szeroko pojęte majsterkowanie. Cieszę się z drobiazgów, zatrzymuję w kadrach chwile i uczę się żyć naprawdę.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *