Łódka z korków

Trzech korków po winie potrzeba, aby wykonać uroczą łódeczkę, która może posłużyć jako przynęta do zabaw oddechowych dla dzieci. Wystarczy wypełnić pojemnik wodą i można zacząć regaty. Dodatkowo patent na łódeczkę z korków sprawdzi się idealnie w roli oryginalnej winietki na stół w czasie przyjęcia lub jako niewielki bibelot na półkę, który będzie przypominał udane letnie imprezy. 

Nie macie pomysłu na popołudnie ? Obierzcie za cel spaceru rzekę i wspólnie z dzieckiem obserwujcie czyja łódka płynie najszybciej. 

pozdrawiamy 

6 komentarze:

 1. a te patyczki na maszt z czego sa? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To są duże wykałaczki ze stoiska z kuchennymi gadżetami.

   Usuń
 2. jaka odmiana od orzechowych łódeczek :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja mam plan robić jednak orzechowe, nie posiadamy korków, ale zaczniemy kolekcjonować :)

  OdpowiedzUsuń
 4. 27 yr old Marketing Assistant Shane Rewcastle, hailing from Etobicoke enjoys watching movies like Colossal Youth (Juventude Em Marcha) and Listening to music. Took a trip to Durham Castle and Cathedral and drives a Ferrari 330 P3. zajrzyj tutaj

  OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

.

.

Autorka

Witaj! Mam na imię Sylwia. Jestem żoną, mamą, pedagogiem. Uwielbiam polskie tradycje i rodzinny Kraków. Lubię zapach domowej kuchni oraz szeroko pojęte majsterkowanie. Cieszę się z drobiazgów, zatrzymuję w kadrach chwile i uczę się żyć naprawdę.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *