Kulodrom z papierowych rolek

Pomysł do wykorzystania w nudne popołudnie. KULODROM czyli tor dla kuleczek, spodoba się zarówno maluchom jak i starszym dzieciom. Można wykonać go z papierowych rurek po ręcznikach kuchennych, butelek, kubeczków, papierowych talerzyków,  rury od odkurzacza itp. Na pewno w każdym domu znajdzie się materiał do budowy kulodroma.
Dla maluchów polecam taki przyklejany kulodrom na drzwi .Nasz powstał z 4 rolek po ręczniakach kuchennych przyklejonych do tektury klejem na gorąco. Potem pomalowaliśmy go farbami i zabawa na całe popołudnie gotowa. A gdy po zabawie się znudzi bez skrupułów można wyrzucić go do kosza. Dobrej zabawy !

1 komentarze:

  1. 59 years old Executive Secretary Winonah Wyre, hailing from Picton enjoys watching movies like "Low Down Dirty Shame, A" and Foraging. Took a trip to Historic Centre of Sighisoara and drives a A4. Przenieslismy sie tutaj

    OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

.

.

Autorka

Witaj! Mam na imię Sylwia. Jestem żoną, mamą, pedagogiem. Uwielbiam polskie tradycje i rodzinny Kraków. Lubię zapach domowej kuchni oraz szeroko pojęte majsterkowanie. Cieszę się z drobiazgów, zatrzymuję w kadrach chwile i uczę się żyć naprawdę.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *