zabezpieczenie przed zatrzaśnięciem drzwi


Ta mała niepozorna podusia z gumką ochroni paluszki Waszych pociech przed przytrzaśnięciem lub zatrzaśnięciem się w pokoju. Do pewnego momentu życia mój synek zamykał drzwi z niebywałą gracją, niestety teraz jak na dwulatka przystało pokazuje na każdym kroku swoją siłę sprawczą. Trzaska drzwiami gdy tylko nadarzy się ku temu okazja. Oprócz tego dostaje już do klucza, więc kiedy zorientowaliśmy się, że istnieje prawdopodobieństwo, że zamknie się w pokoju zniknęły wszystkie klucze w drzwiach a na klamkach powiesiliśmy takie właśnie blokady. 


Do zrobienia zabezpieczenia do drzwi potrzeba:

 • skrawka materiału 15 cmx18 cm
 • kawałka gumki 20 cm 
 • nici, igły i  nożyczek
 • coś do wypełnienia np. wnętrze jaśka lub opakowanie waty


A potem powieś na klamce i bądź spokojny :) palce są bezpieczne. 3 komentarze:

 1. Super pomysł, bardzo prosty w wykonaniu, a taki praktyczny. Niedługo przede mną ochranianie Jasia przed niebezpieczeństwami w domu - to sprawdzi się rewelacyjnie :) pomysł przyswajam ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. 30 year old Data Coordiator Isahella Nye, hailing from La Prairie enjoys watching movies like "Outlaw Josey Wales, The" and Geocaching. Took a trip to Monastery and Site of the Escurial and drives a Legacy. przeczytac, co powiedzial

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajny artykuł. Wyglądają te drzwi niesamowicie. Bardzo ciekawe.

  OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

.

.

Autorka

Witaj! Mam na imię Sylwia. Jestem żoną, mamą, pedagogiem. Uwielbiam polskie tradycje i rodzinny Kraków. Lubię zapach domowej kuchni oraz szeroko pojęte majsterkowanie. Cieszę się z drobiazgów, zatrzymuję w kadrach chwile i uczę się żyć naprawdę.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *