Zabawy z alfabetem i spinacze do bielizny


Szybka w wykonaniu pomoc do nauki alfabetu. Poprzez zabawę dziecko utrwala graficzny obraz litery, doskonali spostrzegawczość, precyzję ruchów a także motorykę małą. Do jej wykonania potrzebujecie spinaczy do bielizny oraz koła wyciętego ze sztywnego kartonu. Dzięki okrągłej formie dziecku łatwiej przypiąć tak dużą ilość spinaczy. Warto przygotować koszyczek lub inny pojemniczek, w którym dziecko będzie przechowywało spinacze po skończonej zabawie.   


pozdrawiamy 

1 komentarze:

  1. Bardzo ciekawe podejście łączące naukę z zabawą. W dzisiejszych czasach rodzice zupełnie nie przykładają żadnej uwagi do rozwoju swoich dzieci. Na dobrą sprawę to przecież nie kosztuje wiele czasu, a może dać świetne rezultaty w perspektywie długofalowej. Warto też uczyć trzymania porządku w swojej garderobie. W nagrodę można dać dziecku zestaw fajnych skarpet Wola - https://www.wola.pl/dzieciece/ jako motywację do utrzymania dalszej dyscypliny :) Przydadzą się także na nadchodzący sezon jesienny.

    OdpowiedzUsuń

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

.

.

Autorka

Witaj! Mam na imię Sylwia. Jestem żoną, mamą, pedagogiem. Uwielbiam polskie tradycje i rodzinny Kraków. Lubię zapach domowej kuchni oraz szeroko pojęte majsterkowanie. Cieszę się z drobiazgów, zatrzymuję w kadrach chwile i uczę się żyć naprawdę.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *