Jak zrobić domek dla dziecka w 3 minuty za 3 zł ?

W naszym wynajmowanym mieszkaniu na emigracji jest już coraz bardziej domowo. Dziś przy porannej kanapeczce w kuchni mojego dwulatka pomyślałam: "A gdyby tu powstał...". Ta jedna myśl wystarczyła, żeby pobiec do pokoju po taśmę klejącą i w dosłownie 3 minuty stworzyć mojemu dziecku dodatkową przestrzeń do funkcjonowania. Domek na ścianie wyklejony z taśmy. Jego największą zaletą jest to, że "buduje się" równie szybko jak unicestwia. Sami wiecie jak szybko dzieciom nudzą się różne pomysły. Za miesiąc domek możemy odkleić od ściany i zostaną po nim tylko zdjęcia na blogu. Choć kto wie, może przejdzie metamorfozę i zamieni się w warsztat samochodowy albo w zaczarowane zamczysko.

Domek wykleiłam czarną, papierową taśmą klejącą kupioną  niedawno w Ikea, ale doskonale sprawdzą się też taśmy washi, w ogromnej ilości wzorów i kolorów. 3 komentarze:

 

Obserwatorzy

PARTNERZY

PARTNERZY
Portal Integracja Sensoryczna

.

.

Autorka

Sylwia - kobieta, żona, mama, pedagog. Zakochana w polskich tradycjach i rodzinnym Krakowie. Estetka. Każdego dnia stara się zrobić coś co wywoła uśmiech na twarzy. Lubi zapach domowej kuchni oraz majsterkowanie szeroko pojęte.Uczy się delektować codziennością, cieszyć z drobiazgów oraz ograniczać konsumpcjonizm.

Kontakt

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *